Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Зміни передбачають, що під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами відповідальність за наявність документів покладається на пасажирів.

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Відповідні зміни до Постанови №1236 внесли під час засідання Кабінету Міністрів 20 жовтня.ї

Стосуються правили як і регулярних так і нерегулярних перевезень у міжобласному та міжнародному сполученнях.

Не поширюється ця норма на перевезення легковими автомобілями, якщо кількість пасажирів там не більше п’яти (без врахування дітей до 14 років). Водночас, дозволяється більша кількість пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї.

Під час перевезень у залізничному та автотранспорті відповідальність за наявність відповідних документів у пасажирів несе перевізник.

Відсутність документу про щеплення або негативного тесту у пасажира тягне за собою відповідальність відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 000 до 34 000 гривень.

Нагадаємо, що з 21 жовтня набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram