Угорщина не підтримає жодних санкцій Європейського Союзу проти Росії, які можуть перервати постачання ядерної енергії.
Підписуйтесь на нас у telegram
“Ми ніколи не підтримували та ніколи не підтримуватимемо жодних санкцій, які ставлять під загрозу наші ядерні інвестиції, прямо чи непрямо”, — сказав Сійярто у Міжнародному агентстві з атомної енергії у Відні.
Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на заяву міністра закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, пише “Європейська правда” із посиланням на Bloomberg.
За його словами, Угорщина буде проти санкцій проти Росії, які вплинуть на інженерні, будівельні та інформаційні технології, необхідні для реактора поблизу міста Пакш.
Російський атомний гігант “Росатом” уклав контракт на будівництво нового реактора в Угорщині, який, як очікується, почне працювати до 2030 року.