Учаснику вбивства журналіста Василя Сергієнка повідомлено про підозру

Нову підозру оголосили одному з учасників злочинної організації, причетної до викрадення та вбивства активіста та учасника "Самооборони Євромайдану Черкаської області".

Обвинуваченим у Справах Майдану, повідомлено про нову підозру. Прокуратура оголосила підозру учаснику злочинної організації, причетної до вбивства журналіста Василя Сергієнка, повідомили в Офісі Генпрокурора.

Нову підозру оголосили одному з учасників злочинної організації, причетної до викрадення та вбивства активіста та учасника «Самооборони Євромайдану Черкаської області», журналіста Василя Сергієнка.

Читайте також: СПРАВИ МАЙДАНУ: “Я ДУМАЛА, ЩО ВЖЕ НЕ МАЮ ОКА”

Йому інкримінують участь у злочинній організації, незаконне позбавлення волі та вбивство викраденої людини з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення, за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, підозрюваний у складі злочинного угруповання вчинив викрадення, тортури та мордування і подальше вбивство журналіста Василя Сергієнка – одного із лідерів Євромайдану в місті Корсунь-Шевченківський, де 4 квітня 2014 року активіста викрали з двору власного будинку, а наступного дня його тіло знайшли в лісі зі слідами тортур.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що ДБР направило до суду обвинувальний акт проти судді, що засудила “Автомайдан”.

Фото: 5 канал