У Житомирській області потонула дитина

Через деякий час за допомогою «кішки» (мотузки з металевими гачками) вони виловили тіло загиблого юнака неподалік очерету.

У смт Словечне Коростенського району в озері втопилася дитина. Про це рятувальників сповістили відпочивальники, які стали очевидцями пригоди, повідомляє офіційний онлайн портал рятувальників.

По прибуттю бійців ДСНС до місця виклику з’ясувалося, що на березі водойми відпочивала компанія юнаків. На іншому березі купався хлопець. Він плавав, пірнав у водоймі, а в якийсь момент зник з поля зору. Відпочивальники занепокоїлись за плавця і спробували його відшукати – пірнали у воду та обійшли озеро вздовж берега. На жаль, результатів пошуки не дали.

Рятувальники на гумовому човні розпочали пошуки ймовірного потопельника. Через деякий час за допомогою «кішки» (мотузки з металевими гачками) вони виловили тіло загиблого юнака неподалік очерету.

На Житомирщині з початку купального сезону внаслідок необережного поводження на воді трагічно обірвалося життя 16 мешканців області (з них 3 дітей), у той час, як торік за увесь літній сезон зареєстровано 14 загиблих.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Працівники ДСНС нагадують, що не варто відпускати дітей до водойм наодинці й залишати їх біля води без нагляду. Якщо дитина не вміє плавати, то слідкуйте, щоб вона заходила у воду глибше ніж по пояс. Пам’ятайте, відповідальність рятує життя.  

Раніше стало відомо, що німий чоловік на Волині врятував пса з крижаної води.