У жовтні спустять на воду перший з 20-ти патрульних катерів Держприкордонслужби

Три корпуси патрульних катерів французької компанії ОСЕА вже прийняті для встановлення обладнання та тестування систем.

У жовтні розпочнуться випробування на воді. Поставка перших катерів в Україну очікується у грудні 2021року. Заплановано, що у 2022 році прикордонники отримають дев’ять французьких 32-х метрових катерів для посилення морської охорони. 

Загальна сума контракту – 136,5 мільйонів євро. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Загалом до 2024 року прикордонники отримають 20 патрульних катерів компанії ОСЕА, п’ять із них будуть побудовані в Україні компанією «Нібулон».

Окрім виробництва та поставок суден, проєкт включає систему сервісного обслуговування, підготовку членів екіпажу та технічного персоналу, а також технічну підтримку в Україні. Екіпаж цих кораблів – 13 осіб, дальність ходу близько 1200 морських миль, автономність від 7 до 10 діб. Всі кораблі будуть оснащені швидкісним rib човном українського виробництва. 

За контрактом п’ять суден буде побудовано у Миколаєві компанією «Нібулон». Для реалізації проекту на Суднобудівному заводі «Нібулон» проведено зміни згідно з вимогами французької сторони.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform