У зґвалтуванні дівчини, яку знайшли мертвою на Полтавщині, підозрюють підлітка

Поліція повідомила 15-річному мешканцю Кременчуцького району про підозру у зґвалтуванні 17-річної місцевої мешканки, тіло якої знайшли 30 квітня у селі Бреусівка Козельщинської громади. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини з посиланням на Кременчуцьке райуправління поліції.

Слідчі з’ясували, що увечері 29 квітня потерпіла гостювала у будинку знайомого, в компанії двох 15-річних підлітків, 17-річної дівчини та 20-річного хлопця. Вони разом вживали спиртні напої. На ранок 30 квітня її тіло знайшли біля дороги.

Судмедексперт Кременчуцького бюро СМЕ зазначив, що вона померла внаслідок отруєння алкоголем, набряку головного мозку та токсичної енцефалопатії – ураження головного мозку великою концентрацією хімічних речовин. Окрім того, результати експертного дослідження та зібрані докази стали підставою для підозри у зґвалтуванні неповнолітньої.

На підставі отриманих даних слідчі відділу № 2 Кременчуцького райуправління поліції вручили підозру у вчиненні злочину 15-річному хлопцю, з яким загибла відпочивала в одній компанії. Юнаку інкримінують зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 ККУ).

Таким чином, зараз розслідування ведуть за трьома статтями Кримінального кодексу України: умисне вбивство (ч. 1 ст. 115) зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152) та ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, якщо це діяння спричинило смерть потерпілої особи (ч. 3 ст. 136).