У Яготині на річці Малий Супій загинула риба

26 червня на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від громадян та голови Яготинської ОТГ щодо загибелі риби на р. Малий Супій у м. Яготин Київської області.

Для перевірки факту та відповідного реагування на місце події прибули працівники Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області. При огляді встановлено, що на береговiй смузi довжиною 15 метрів знаходиться 435 особин (52 кг) снулої риби зі специфичним запахом розкладу. А саме: плітка, лящ, товстолоб, карась сріблястий, короп, судак і окунь.

Заміри температури води на відстані 1,5 метри від берега показали 31 ℃, що стало ймовірною причиною загибелі. Також для проведення лабораторних досліджень зразки риби та води направлено до іхтіопатологічної лабораторії Держрибагентства.

Крім того, готуються листи до Державної екологічної інспекції Столичного округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Київської обласної державної адміністрації та Держрибагентства для відповідного реагування, повідомили у Київському Рибоохоронному Патрулі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян при виявлені явищ замору риби терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (099) 341-73-18.