У ВІННИЦІ ВІДМОВИЛИСЬ ВІД ЯЛИНКИ

Через зростання кількості хворих на коронавірус у Вінниці місцева влада вирішила не встановлювати головну міську ялинку на новорічно-різдвяні свята. Натомість усі святкування пропонують перенести в онлайн. Щоправда, святкова ілюмінація та вертеп все ж залишаться.

Міський голова Вінниці написав на своїй офіційній сторінці у фейсбук наступне:

“Я бачив, що і серед вінничан розгорнулась велика дискусія з цього приводу. Навіть є декілька петицій з цього приводу. Одні мешканці громади вважають, що цього року головну ялинку Вінниці ставити не потрібно і краще ці ресурси спрямувати на лікарні для боротьби з COVID-19. Інші навпаки за збереження цієї традиції, щоб в цей складний період для всіх міська ялинка додала людям позитивних емоцій.

Нагадаю, що ще у жовтні на сесії міської ради було виділено 83 мільйони гривень на створення додаткових «ковідних» ліжок у наших міських закладах та облаштування кисневих точок, придбання для лікарень додаткового обладнання, забезпечення потреби до кінця року в медикаментах, засобах захисту для медиків та збільшення муніципальних надбавок для «ковідних» бригад. І наші міські лікарні мають все необхідне для надання допомоги хворим.
Але на сьогоднішній день ситуація по захворюваності досить тривожна: чи не щодня в Україні з’являються нові антирекорди. Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус.”