У Вінниці пройде фестиваль сучасного мистецтва Air Fest Vinnytsia

На усі локації фестивалю можна буде потрапити тільки за наявності дійсного сертифіката про вакцинацію або ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж за 48 годин до початку події. Застосовуватимуться усі необхідні під час масових заходів карантинні вимоги у жовтій зоні епідемічної небезпеки.

У Вінниці 29-31 жовтня відбудеться мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Air Fest Vinnytsia. Про це повідомляє Укрінформ.

“Мультидисциплінарний фестиваль AIR Fest Vinnytsia – це трансформація AIR GOGOL FEST у самостійний локальний проєкт. Відтепер у Вінниці буде свій постійний фестиваль сучасного мистецтва. Ми стартуємо 29 жовтня і пропонуємо нашим гостям три дні абсолютного андеграундного культурного занурення на 5 локаціях в середмісті Вінниці”, – йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, упродовж AIR Fest Vinnytsia відбудеться понад 40 мистецьких подій. Це – вистави, концерти, інсталяції, виставки, майстер-класи, лекції, кінопокази, артвечірки. Зокрема, на фестивалі відбудуться концерти Dakh Daughters із нетиповою програмою та ще п’яти музичних гуртів. Можна буде побачити пластичний балет “Ми/Паперові тигри”, виставу “Стус.Перехожий” від театру ДАХ. Також на фест завітають Олег Каданов, Тарас Прохасько та Микола Доляк із новим спільним проєктом.

Вперше у Вінниці відбудеться перформанс-меппінг на покинутому поштамті “Going Postal”.

Упродовж двох днів фестивального вікенду діятиме спецпроєкт у підземеллі капуцинів (катакомбах) із використанням медіаарту.

Опорною точкою AIR Fest Vinnytsia стане колишній кінотеатр “Росія”.

Підписуйтесь на наш канал telegram