У Відні заохочують до вакцинації прогулянкою колишньою резиденцією Габсбургів

Пункт вакцинації розгорнуто у так званій Мармуровій залі. Він працюватиме з 12.00 до 18.00 26 жовтня. Там можна буде отримати як першу дозу вакцини від коронавірусу, так і другу чи вже третю.

З нагоди Національного свята Австрії у палаці Гофбург, колишній резиденції Габсбургів, облаштували пункт вакцинації проти COVID-19, відвідувачі якого зможуть також прогулятися розташованою у палаці президентською канцелярією. Про це повідомляє Укрінформ.

“Якщо ви завжди хотіли побачити Гофбург зсередини і ще не маєте щеплення проти COVID-19, то тоді приходьте. Адже: ми перетворюємо Гофбург на Імфбург (“замок вакцинації” – ред.)! Отримайте своє щеплення у найкрасивішому пункті вакцинації в Австрії, у Мармуровій залі Гофбурга. А після цього я запрошую вас прогулятися через президентську канцелярію”, – заявив напередодні Національного свята президент Австрії Александер Ван дер Беллен.

Австрійська Республіка 26 жовтня відзначає головне національне свято – День прийняття австрійським парламентом Федерального конституційного закону про постійний нейтралітет у 1955 році.

Через пандемію COVID-19 урочисті заходи цьогоріч, як і минулого року, проходять в обмеженому форматі та без масових зібрань. Вранці пройшла церемонія покладання вінків керівництвом республіки до Меморіалу загиблих солдат та жертв опору на Зовнішніх воротах замку біля імператорського комплексу Гофбург. Після цього військово-політичне керівництво держави виступило з промовами з нагоди свята на розташованій поруч Площі Героїв (Хельденплац), де також відбулося урочисте складання присяги новобранцями австрійської армії.

Через пандемію другий рік поспіль у Відні скасовано “день відкритих дверей” – коли в день Національного свята охочі могли відвідати офіси канцлера та президента, парламент, міністерства і відомства. Винятком цього року стала лише президентська канцелярія у Гофбурзі – відвідати її зможуть ті люди, які прийдуть зробити щеплення у спеціально обладнаному пункті у цьому розкішному палаці. У такий спосіб австрійська влада вирішила заохотити людей до вакцинації від коронавірусу та підвищити загальну кількість вакцинованих.

Наразі в Австрії щонайменше одну дозу вакцини від коронавірусу отримали вже понад 65% усього населення країни, близько 62% мають повноцінний вакцинний захист.

Підписуйтесь на наш канал telegram