У Туреччині побили українську модель Кирилюк

Українська модель Дар’я Кирилюк заявила, що її, її хлопця та їхню компанію побили на турецькому пляжі у місті Чешме під час відпустки. Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой вже засудив напад, а у МВС України закликали посла забезпечити проведення об’єктивного розслідування.

Свою версію події та фото свого обличчя після побиття Кирилюк опублікувала в Інстаграмі.

Вона стверджує, що на її компанію, зокрема чотирьох жінок, напала охорона пляжу Момо.

«Чотирьох дівчат били в обличчя (зокрема мене), хлопці сильно постраждали», — написала вона і додала, що її компанія звернулася через це у поліцію. Водночас причин, чому стався напад, Кирилюк не називає.

На інцидент у Твіттер відреагував міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой. Він засудив напад.

«Я засуджую жахливий напад в ніч на п’ятницю у місті Чешме, який ніколи б не мав статися у туристичній зоні, особливо на жінку. Ми бачимо, що користі це нікому не принесе», — написав міністр.

Тим часом на напад вже відреагували у міністерстві внутрішніх справ України. Заступник очільника МВС Антон Геращенко повідомив, що звернувся до посла Туреччини в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере та попросив його посприяти повному, всебічному та об’єктивному проведенню досудового розслідування нападу, а також посприяти покращенню безпеки українців у Туреччині.