У центрі Києва оновили сквер

Місто оновило сквер у центрі Києва – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами.

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео оновленого скверу в центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами.

«Ще одна зелена зона столиці отримала нове життя. Місто оновило сквер у центрі Києва – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами. Там відремонтували покриття доріжок, підпірну стіну та сходи, встановили нові лави та урни, ліхтарі вуличного освітлення, виготовлені в стилі кінця ХІХ – початку ХХ століття. А також оновили фонтан, якому близько 120 років. Це, до речі, один із чавунних фонтанів, відлитих в 1899-1901 роках на київському заводі Олексія Термена. Увечері водограй підсвічується. У сквері здійснили озеленення та облаштували сучасну систему поливу», – повідомив Кличко у дописі до відео.

Загалом цього року, окрім парків та великих зелених зон, ремонти тривають, зокрема, у майже 40 скверах столиці. Наразі активні роботи здійснюють у скверах на вулицях Котельникова, Чорнобильській, Лятошинського, Ентузіастів, Зої Гайдай.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Фото: пресслужба Віталія Кличка