У центрі Чикаго відбулась акція на підтримку України

За повідомленням, участь в акції взяли конгресмени зі штату Іллінойс і представники української, білоруської, естонської, казахстанської, литовської, латвійської та польської громад штату.

У центрі міста Чикаго (США) відбулась акція на підтримку України, організована Українським конґресовим комітетом Америки, відділення в Іллінойсі (Ukrainian Congress Committee of America, Illinois Division). Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на Генеральне консульство України в Чикаго.

За підтримку України та із закликом зупинити російську агресію виступили конгресмени від демократичної партії Денні Девіс та Майк Квіглі, які особисто долучилися до акції, а також Раджа Крішнамурті, який надіслав лист підтримки.

“Ми всі маємо бути єдиними як “Східний блок”. І ми – Польско-Американський Конгрес та наша громада є разом з вами (українцями)”, – зазначив Президент Polish American Congress Френк Спула.

У Генконсульстві додали, що під час свого виступу генеральний консул України в Чикаго Сергій Коледов подякував українській громаді та друзям України за підтримку, а також закликав організації діаспори до активної роботи з представниками місцевої влади для просування і захисту інтересів нашої Батьківщини.

Читайте нас у telegram