У Сумах застрелили одного з лідерів місцевого “Правого сектору”

Про це повідомляється на сторінці Правого сектору

“Сьогодні, 27 жовтня, було застрелено Олександра Іваніну, активіста Національно-визвольного руху “Правий сектор” Сумщини.Вбивця чекав на Олександра біля під’їзду його власного будинку. Здійснив більше 10 пострілів.

Напад на чоловіка було скоєно у присутності дружини. Не виникає сумнівів, хто приклав до цього руку і де саме шукати винних. “Правий сектор” переконаний, що саме націоналістична діяльність Іваніни стала причиною вбивства. А вбивць слід шукати поміж любителів “русского міра”.

Про можливі причини вбивства та попередній замах на Олександра Іваніну:https://youtu.be/BfZI7WoknO0 Винні обов’язково будуть покарані! Вічна пам’ять брате!”, – йдеться у повідомленні.

“Світле лице, щирі очі, що світяться жагою справедливості. Саме таким запам’ятають його рідні та побратими. Саме таким було його життя – сповненим боротьбою за справедливість. Сьогодні куля кілера обірвала життя активіста Правого сектора Олександра Іваніни. Нашого побратима було застрелено біля власної домівки на очах у дружини”, – прокоментував лідер “Правого сектору” Андрій Тарасенко у Facebook.