[:ru]В Сумах на взятке в 2 тысячи долларов задержали помощника судьи[:ua]У Сумах на хабарі у 2 тисячі доларів затримали помічника судді [:]

Помічник судді одного із районних судів міста Суми вимагав грошові кошти за інформацію, що стала йому відома під час виконання службових обов’язків.

[:ru]

Сведения, стоимость которых он “оценил” в сумму 2 тысячи долларов, касались вынесения следователями судьями постановлений о предоставлении разрешений на проведение обысков у жителя Сум. При получении неправомерной выгоды подозреваемый был задержан сотрудниками УЗЭ и прокуратуры в Сумской области.

Правонарушителю сообщено о подозрении по ч. 3 ст. 354 (получение незаконного вознаграждения сотрудником государственного предприятия, учреждения или организации) Уголовного кодекса Украины.

Помощнику судьи грозит штраф до пятисот необлагаемых минимумов доходов граждан, общественные работы до двухсот часов, или ограничение свободы на срок до двух лет.

[:ua]

Відомості, вартість яких він “оцінив” у 2 тисячі доларів, стосувались винесення слідчими суддями ухвал про надання дозволів на проведення обшуків у жителя Сум. При отриманні неправомірної вигоди особу було затримано працівниками УЗЕ та прокуратури в Сумській області.

Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 354 (одержання незаконної винагороди працівником державного підприємства, установи чи організації) Кримінального кодексу України.

Помічнику судді загрожує штраф до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи до двохсот годин, або обмеження волі на строк до двох років.

[:]