У столиці встановлять 41 контейнер для збору відпрацьованих батарейок

Адресний перелік та розташування вже встановлених 164-х контейнерів можна побачити на онлайн-мапі.

Протягом червня у столиці встановлять 41 контейнер для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп. Про це повідомили у КП «Київкомунсервіс».

Загалом за кошти Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища придбали 212 нових помаранчевих контейнерів для відпрацьованих термометрів, батарейок та ламп.

Адресний перелік та розташування вже встановлених 164-х контейнерів можна побачити на онлайн-мапі. Завдяки роботі таких контейнерів небезпечні відходи не потрапляють на полігони, а гарантовано переробляються відповідно до чинних вимог.

Фахівці «Київкомунсервісу» закликали активніше користуватися контейнерами за їх прямим призначенням, адже таким чином можна уникнути потрапляння значної кількості небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Наприкінці травня працівники підприємства передали на утилізацію чергову партію – 5 тисяч ртутовмісних термометрів, які зібрали з помаранчевих контейнерів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що загалом для сортування відходів у місті працює майже 4 тисячі одиниць різнотипних баків: дзвіночки – для скла, пластику та паперу, контейнери-сітки – для сухих відходів, а також контейнери для збору небезпечних відходів.