У столиці повернули міській громаді будівлі вартістю 2 млн гривень

Прокуратурою встановлено, що приватизація нежитлової будівлі площею понад 200 кв. м та вартістю понад 2 млн гривень не проводилась.

Київський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та задовольнив позов Солом’янської окружної прокуратури м. Києва, повернувши у власність столичної громади нежитлову будівлю на вул. Ямській.

Прокуратурою встановлено, що приватизація нежитлової будівлі площею понад 200 кв. м та вартістю понад 2 млн гривень не проводилась і право власності територіальної громади на нього не припинялось.

Проте з’ясувалося, що вказане нерухоме майно стало предметом незаконних правочинів та реєстрації права приватної власності. У зв’язку з цим, прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання угод недійсними, скасування державної реєстрації та витребування з незаконного володіння нежитлової будівлі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Завдяки активній позиції прокуратури суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, скасував рішення суду першої інстанції та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Нагадаємо, що раніше прокуратура повернула викрадені квартири МЗС та ДФС.