У столичному аеропорту виявили іноземців з підробленими документами країн ЄС

Громадяни Ірану та Казахстану використовували для своєї подорожі підроблені документи, однак у пункті пропуску «Бориспіль» їх нелегальний вояж завершився.

Громадянин Ірану, який прибув рейсом зі Стамбула надав для перевірки закордонний паспорт громадянина Греції. У документі прикордонники встановили заміну 15 сторінок. Чоловік прямував транзитом через Україну та мав намір потрапити до Єревану. Під час бесіді з охоронцями кордону громадянин повідомив, що фальшивку йому придбав брат.

В іншому випадку, громадянка Казахстану, яка прямувала з сином до Стамбула, надала документи громадян Іспанії. Після вивчення документів прикордонники зафіксували повну підробку документів. Зі слів жінки, фейкові паспорти їм надіслали поштою з Туреччини, коштувала їй ця посилка 5 тис. доларів США, повідомляє Держприкордонслужба України.

На іноземців складено матеріали про адміністративне правопорушення, також їм заборонено в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, раніше прикордонники Херсонського загону не пропустили п’ятьох росіян, а у «Жулянах» прикордонники заборонили в’їзд в Україну російському актору.