У сім’ї судді Вищого господарчого суду знайшли нерухомість по всьому світу

У власності екс-дружини Артура Ємельянова, судді Вищого господарчого суду, знайшли будинки та готелі в Австрії, Німеччині, Туреччині та Об’єднаних Еміратах.

Світлана Ємельянова, колишня дружина судді Ємельянова, володіє частками у елітних австрійських готелях у Відні «Prinz Eugen» та «Kavalier» вартістю по 4,5 млн. євро кожний, будинком в Анталії вартістю $250 тис. та апартаментами у дубайському комплексі «Palm Jumeirah» вартістю $350 тис., – повідомляє «Радіо Свобода».

Світлана Ємельянова також володіє 50% акцій компанії «AVIAWEB», що управляє мережею готелів у німецькому місті Франкфурті-на-Майні.

Із заможною дружиною суддя Ємельянов розвівся у 2014 році. Після цього з його декларації зникли одинадцять квартир, кілька будинків та земельних ділянок. Проте ЗМІ помічали його у Відні, де наразі живе його колишня дружина.

Суддя фігурував в низці журналістських розслідувань про масштабне рейдерство та корупцію. Також, проти нього було розпочато кримінальне провадження прокуратури щодо незаконного втручання в діяльність судових органів, проте Ємельянов і досі працює суддею.