[:ru]У семьи судьи Высшего хозяйственного суда нашли недвижимость по всему миру[:ua]У сім’ї судді Вищого господарчого суду знайшли нерухомість по всьому світу[:]

У власності екс-дружини Артура Ємельянова, судді Вищого господарчого суду, знайшли будинки та готелі в Австрії, Німеччині, Туреччині та Об’єднаних Еміратах.

[:ru]

Светлана Емельянова, бывшая жена судьи Емельянова, владеет долями в элитных австрийских отелях в Вене «Prinz Eugen» и «Kavalier» стоимостью по 4,5 млн. евро каждый, домом в Анталии стоимостью $250 тыс. и апартаментами в дубайском комплексе «Palm Jumeirah» стоимостью $350 тыс., – сообщает «Радио Свобода». Светлана Емельянова также владеет 50% акций компании «AVIAWEB», которая управляет сетью отелей в немецком городе Франкфурте-на-Майне.

С богатой женой судья Емельянов развелся в 2014 году. После этого из его декларации исчезли одиннадцать квартир, несколько домов и земельных участков. Но СМИ замечали его в Вене, где сейчас живет его жена.

Судья фигурировал в ряде журналистских расследований о масштабном рейдерстве и коррупции. Также, против него было начато уголовное производство прокуратуры относительно незаконного вмешательства в деятельность судебных органов, но Емельянов и до сих пор работает судьей.

[:ua]

Світлана Ємельянова, колишня дружина судді Ємельянова, володіє частками у елітних австрійських готелях у Відні «Prinz Eugen» та «Kavalier» вартістю по 4,5 млн. євро кожний, будинком в Анталії вартістю $250 тис. та апартаментами у дубайському комплексі «Palm Jumeirah» вартістю $350 тис., – повідомляє «Радіо Свобода».

Світлана Ємельянова також володіє 50% акцій компанії «AVIAWEB», що управляє мережею готелів у німецькому місті Франкфурті-на-Майні.

Із заможною дружиною суддя Ємельянов розвівся у 2014 році. Після цього з його декларації зникли одинадцять квартир, кілька будинків та земельних ділянок. Проте ЗМІ помічали його у Відні, де наразі живе його колишня дружина.

Суддя фігурував в низці журналістських розслідувань про масштабне рейдерство та корупцію. Також, проти нього було розпочато кримінальне провадження прокуратури щодо незаконного втручання в діяльність судових органів, проте Ємельянов і досі працює суддею.

[:]