У щорічному звіті про права людини відмічено протистояння Росії та мирних протестувальників

Державний департамент США подає до Конгресу США звіти про всі країни, що отримують допомогу, та всі держави-члени ООН відповідно до Закону про іноземну допомогу 1961 року та Закону про торгівлю 1974 року.

У Сполучених Штатах Америки випустили щорічний звіт з правозахисної діяльності, який був представлений за участі Державного секретаря Ентоні Блінкена. Його звіт сфокусований навколо дискримінації, знущання у суспільстві та торгівлі людьми.

Звіт за 2020 рік відображає унікальні виклики, з якими доводилося стикатися країнам, включаючи і вірус COVID-19, що поширювався по всьому світу.

В цьому звіті знайшлося місце і для Росії, де вказано, що російський уряд націлений на політичних дисидентів та мирних протестувальників, тоді як офіційна корупція широко розповсюджена.

У Туркменістані громадянам, які критикують уряд, загрожував можливий арешт за державну зраду, а місцеперебування понад 100 політичних в’язнів залишається невідомим.

В доповіді чітко зазначено, що права людини взаємозалежні, і позбавлення одного права може спричинити руйнування у суспільства.

Незважаючи на потенційні ризики для їхнього здоров’я або загрози арешту чи інших наслідків, люди у всьому світі вимагали від урядів поважати їх, права людини та гідність, яка їм властива. Від Гонконгу до Білорусі, від Нігерії до Венесуели, де вони збиралися на вулицях.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform