У Росії знову напали на школу

Підліток прийшов на заняття з сокирою та коктейлем Молотова. Постраждали 7 людей, зокрема, сам нападник та вчителька.

У російській школі міста Сосновий Бір (Республіка Бурятія), скоїв напад на однолітків та вчительку один з учнів. Відомо про щонайменше сімох постраждалих, серед яких сам нападник, який хотів покінчити з собою.

В день нападу учень дев’ятого класу Антон прийшов на один з уроків російської мови з сокирою та коктейлем молотова. Вчителька свідчить, що спочатку він кинув коктейль молотова, від чого загорілися штори, а потім почав бити дітей сокирою. Після цього хлопець вдарив себе ножем у груди та вистрибнув з вікна.

ЗМІ повідомляють, що троє постраждалих знаходяться у важкому стані. Усіх прооперували, зараз їхньому життю нічого не загрожує.

Однією з попередніх причин нападу називають двійку у табелі, яку хлопець отримав з російської мови. За це він міг бути недопущений до екзамену. За іншими версіями хлопець наслідував злочинців з японських мультфільмів або був пов’язаний з угрупованням «АУЕ».

Місцеві ЗМІ повідомляють, що хлопець планував напад і шукав собі спільників. Двоє його однокласників знали, що він збирався зробити, але відмовилися брати у цьому участь. Також хлопці попередили одну з дівчат цієї школи. Написали їй у messenger, щоб вона не приходила на урок, адже «там буде м’ясо».

Це вже третій збройний напад у російських школах за тиждень. 15 січня у Пермі двоє підлітків напали на учнів 4 класу та вчительку з ножами, а потім вирішили скоїти самогубство. Тоді постраждали 15 людей. Причини нападу невідомі. А 17 січня у місті Смольне, поблизу Челябінська, на перерві один дев’ятикласник ножем вдарив іншого. Чи пов’язані ці події – поки невідомо.