У Росії знайшли мертвим пропагандиста, який напередодні засвітився у Маріуполі: він заявляв про корупцію в місті

У Ростовській області РФ 6 січня знайшли мертвим журналіста Олександра Рибіна, який через багато прокремлівських видань висвітлював новини з “Л/ДНР”. За тиждень до цього він засвітився у тимчасово окупованому українському місті Маріуполь, розповідаючи про корупцію “влади”.

Про це повідомили його колеги з онлайн-журналу “Рабкор”, посилаючись на родичів і друзів. Кажуть, тіло пропагандиста виявили біля траси в районі міста Шахти, але смерть не була кримінальною.

“Востаннє виступав в ефірі 30 грудня з Маріуполя. Під час нього говорив, що у місті після обстрілів немає новорічного настрою, а також припустив корупцію в сфері будівництва. Крім того, побажав росіянам зміну влади”, – пишуть деякі росЗМІ.

Водночас Слідчий комітет РФ по Ростовській області заявив, що на тілі Рибіна, знайденому в суботу поряд із автостоянкою в Красносулинському районі, “ознак кримінальної смерті не виявлено”. Там додали, що спершу проведуть судово-медичну експертизу, а далі вирішуватимуть, як кваліфікувати справу про загибель росіянина.