У РНБО пояснили, чому Шойгу не у відставці

Міністерство оборони Великої Британії повідомило, що Сергій Шойгу фактично відсторонений від керівництва військами в Україні.

Підписуйтесь на нас у telegram

У ЦПД прокоментували дані розвідки Міноборони Великої Британії, що Шойгу фактично відсторонили від реального керівництва військами РФ на війні в Україні.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Центр протидії дезінформації при РНБО України.

“Саме Шойгу запевняв Путіна в хиткому становищі влади в Києві та в тому, що українські регіони, щойно їм дадуть таку можливість, готові відкинути її та підтримати Москву. Він обіцяв Путіну вирішити всі поставлені в Україні завдання складом армії мирного часу – без загальної мобілізації та в найкоротший термін. Як результат – обіцянки залишились невиконаними, а завдання у триденний термін взяти Київ невирішеним. Невдачі російської армії в Україні військові пов’язують з некомпетентністю Шойгу, який не має військової освіти і досвіду, адже більшу частину своєї кар’єри він провів у будівельній галузі і в міністерстві з надзвичайних ситуацій”, – йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що Путін покладав на нього великі надії.

Також на тимчасово окупованій частині Херсонської області виникла “боротьба за владу” між ставлениками Шойгу та ФСБ Росії.

На думку близьких до Генштабу ЗС рф джерел, шойгу ще не відправлений у відставку лише через те, що путін у скрутний час не хоче міняти міністра оборон