У РАДІ ЄВРОПИ РОСІЯНИ ЗАЯВИЛИ, ЩО УКРАЇНА ПОРУШУЄ ПРАВА КРИМЧАН, ОСКІЛЬКИ НЕ ДАЄ ЇМ ВОДУ

Постпред Росії у Раді Європи заявив, що Україна нібито порушує права кримчан Росія обурена відсутністю реакції з боку Євросоюзу на нібито “порушення Україною основних прав людини”. Про це йдеться в заяві постійного представника РФ при Раді Європи (РЄ) Івана Солтановського, що надійшло у четвер в розпорядження федерального агентства ТАСС.

Ми більш ніж розчаровані мовчанням Європейського Союзу, інших колег, а також спостерігачів Ради Європи в зв’язку з нелюдською практикою порушення прав людини Києвом. Висловлюючи на словах заклопотаність долею кримських татар, Київ на ділі намагається задушити Крим за допомогою водної блокади півострова”, – висловився російський дипломат.

Також було додано, що після так званого “воз’єднання” ( нібито “референдуму” та анексії Москвою української АР Крим Росією у 2014 році) – українська влада повністю перекрила Північно-Кримський
канал, який “був основним джерелом питної води для двохмільйонного населення півострова, включаючи півмільйона кримських татар і етнічних українців”.

Солтановський підкреслив, що, нібито “будучи невід’ємною частиною Російської Федерації, Крим повністю застосовує положення
Європейської конвенції з прав людини”. Крим, нібито “повністю відкритий для міжнародних спостерігачів, в тому числі консультативного комітету Конвенції”.

Росія постійно оголошує скарги, що нібито “на російській території” Криму Україна “провокує” порушення прав людини, припинивши подачу води на анексованих український півострів. Кремль заявляв, що їм “потрібен час” для вирішення цього питання.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinform