У Раді склали присягу троє депутатів зі «Слуги народу»

У провладній партії - троє нових депутатів.

На засіданні парламенту 16 листопада присягу склали три нові “слуги”: Сергій Кострійчук, Сергій Козир та Віталій Войцехівський.
Про це повідомили на zn.ua.

Новий депутат Сергій Кострійчук зайшов до Ради замість Ірини Верещук: раніше її призначили міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Двоє інших “слуг” перемогли на довиборах: Сергій Козир отримав більшість голосів за округом №184 на Херсонщині, а Віталій Войцехівський – за округом №197 у Черкаській області. Зокрема, за Козиря віддали свої голоси 62,6% виборців, за Войцехівського – 46,1%.

Як повідомляли, перемогу Козир отримав завдяки тому, що за кілька днів до виборів його конкурент з партії «Нам тут жити» Геннадій Лагута очолив Херсонську ОДА. Його призначили на вказану посаду в обмін на підтримку провладного кандидата в народні депутати.

9 листопада ЦВК визнала всіх трьох обраними народними депутатами. Через дострокове припинення повноважень депутатів-мажоритарників Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка, 31 жовтня проводили позачергові вибори. Обраний в окрузі №184 Ігор Колихаєв склав із себе повноваження, оскільки очолив Херсонську облдержадміністрацію, а Олександр Скічко – у зв’язку з призначенням головою Черкаської ОДА.

Фото: Інформатор

Підписуйтесь на наш канал telegram