У потязі “Київ-Херсон” сталася пожежа

На місце направлено 2 пожежно-рятувальних відділення та чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління.

За даними ДСНС України, 28 липня о 21:25 до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшло повідомлення про пожежу пасажирського потяга 767 Інтер-Сіті сполученням “Київ-Херсон” поблизу м. Миколаєва.

На місце направлено 2 пожежно-рятувальних відділення та чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління. По прибуттю встановлено, що горить задній відсік тягового тепловоза на площі 6 кв.м. 9 пасажирських вагонів, в яких знаходилась 71 особа, в тому числі 60 пасажирів, відчеплено від тепловоза.

О 21:45 пожежу локалізовано, о 21:55 – ліквідовано на тій же площі, її причина встановлюється. Всього від ГУ ДСНС залучалось 3 одиниці техніки та 11 рятувальників. Жертв та постраждалих немає. О 22:11 пасажирський потяг відправлено на станцію Миколаїв, а о 22:57, після формування, до кінцевої станції Херсон.

Нагадаємо, раніше kyiinfo повідомляло, що швидкісний потяг Київ-Запоріжжя зійшов з рейок.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform