У ПОЛТАВІ НА АКЦІЇ ПРОТИ КАПІТУЛЯЦІЇ “ПОВІШАЛИ” ЗЕЛЕНСЬКОГО (ФОТОФАКТ)

Під стінами Полтавської ОДА вчора ввечері відбулась акція під назвою «Захистимо армію». Підтримати її приходять близько сотні полтавців.

Організатори акції пояснюють – нинішнє перемир’я на сході ставить під загрозу не лише українських солдатів на сході, але й безпеку держави у цілому.

– Такі акції проходять у більшості обласних центрів України. Мета – привернути увагу людей, що єдиним щитом, який відділяє нас від Мордору, були і залишаються ЗСУ. Якщо їм зв’язувати руки, втикати ножа у спину такими перемир’ями, то ніщо не завадить ворогові за тиждень бути на Полтавщині. Ми показуємо владі, що ми не згідні зі здачею державних інтересів, – говорить Євген Янкевич, координатор “Руху опору капітуляції” у Полтавській області.

Волонтер та учасник російсько-української війни Вікторія Мірошніченко розповідає, що під час, так званого, перемир’я ворог нарощує сили і готується до захоплення позицій, які у рамках розведення залишає українська армія. І коли наших бійців залишають на передовій лише із стрілецькою зброєю, російські окупанти продовжують використовувати важке озброєння, усупереч усіляким угодам.

Приносять на мітинг не лише плакати. Так, чоловік, який називається Віталієм, тримає на імпровізованій вудці портрет Володимира Зеленського, підвішений за шию. У відповідь на питання журналіста пояснює свій перформанс. Люди чекали від кіногероя, що він буде президентом, а він виявився нікчемою. Чому вирішив його повішати? Щоб підтримати! Я його таким чином підтримую!

Джерело: сайт Міста Полтави