У Польщі безкоштовно прооперують 150 онкохворих українок

Проєкт запустили "Шпиталь Шептицького" спільно з "Szpital na Klinach" та Екуменічним комітетом медичної та соціальної допомоги.

Шпиталь Шептицького започаткував проєкт, у рамках якого жінок з онкологією шийки матки та ендометрію скеровуватимуть на безкоштовні операції до Польщі. Про це повідомляє Львівська міська рада.

“Операції відбуватимуться у клініці наших партнерів у Польщі. Операція та післяопераційний період будуть безкоштовними. Таким чином, ми зможемо допомогти багатьом жінкам, які мають онкологічне захворювання. Наш лікар-онколог буде робити вибірку  саме за цим діагнозом, а вже тоді ми будемо скеровувати в Польщу на оперативне втручання, яке відбуватиметься на сучасному обладнанні Da Vinci, що є дуже точним, дає найменші ризики розвитку післяопераційних та операційних ускладнень”, – зазначила медична директорка шпиталю Роксолана Вельгуш.

Зазначається, що онкохворі жінки мають заповнити гугл-форму. Цю заявку перегляне лікар-онколог, після чого запросить у шпиталь, де в разі потреби дообстежить їх. Далі відбудеться остаточна вибірка і пацієнти поїдуть до Польщі. За кордоном їх зустрінуть працівники  польського шпиталю і супроводжуватимуть. Згідно з вимогами проєкту 150 жінок прооперують у Польщі.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram