У ПОЛОНІ ОКУПАНТІВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 251 ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ – ДЕНИСОВА

Світова спільнота і українська влада повинна діяти спільно для розв’язання цього питання

Омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що на непідконтрольних Києву територіях Донецької та Луганської областей залишається 251 громадянин України і їх звільнення залишається актуальним і надважливим завдання про це вона написала на своїй сторінці у «Фейсбук» 

«Нагадаю, що наразі в катівнях окупанта на тимчасово залишається 251 громадянин України. Їх звільнення є надважливим завданням усіх залучених компетентних органів до цього процесу. Продовжуватиму свою роботу задля звільнення наших співгромадян, які перебувають у незаконному ув’язненні країни-окупанта РФ та закликаю міжнародну спільноту діяти разом у цьому напрямі, аби пришвидшити їхнє повернення до мирного життя» – зазначила Денисова.

Вона також відмітила, що продовжуватиме докладати зусилля для повернення полонених українців до дому  і посилюватиме увагу світової спільноти до цієї проблеми. 

«Продовжуватиму свою роботу задля звільнення наших співгромадян, які перебувають у незаконному ув’язненні країни-окупанта РФ та закликаю міжнародну спільноту діяти разом у цьому напрямі, аби пришвидшити їхнє повернення до мирного життя» – зазначила вона. 

Фото: Політека