У поліції розповіли про розслідування смерті хлопчика у Черкасах

Серед допитаних у справі загибелі 7-річного Андрія Лясова - батьки та рідні хлопця, а також сусіди, медики та освітяни. Загалом це близько 130 людей.

Слідчі у справі загибелі 7-річного Андрія Лясова допитали 130 осіб – це батьки, рідні хлопця, а також сусіди, лікарі та вчителі. Про це на брифінгу повідомили начальник слідчого управління Черкаського ГУНП Євген Рогачов та очільник прокуратури Черкаської області Олександр Воронін.

За словами Рогачова, було досліджено мобільні телефони батьків, а також діда та баби загиблого хлопчика. Окрім того, правоохоронці оглянули та житло Андрія Лясова, аби дослідити умови проживання його, а також молодшої сестри.

“Органами державної профілактики проведено огляд. Згідно з комісійними висновками, перебування молодшої сестри Андрія Єлизавети є безпечним. Інформація, що там жахливі умови перебування дитини, не відповідають реальним обставинам”, – стверджує Рогачов.

Як повідомив у свою чергу Воронін, вперше за багаторічну історію поліції допитано 2-річну Єлизавету, яка є сестрою загиблого хлопчика.

“Дитині менше трьох років, ми спеціально залучали психологів. Допит було проведено шляхом малюнків, таких аналогів ще не було. Її покази є у матеріалах кримінального провадження”, – наголосив Воронін.

Як відомо, 7-річний Андрій Лясов потрапив до лікарні 27 серпня з гематомою голови і численними рваними ранами тіла. 7 вересня він помер, не приходячи до тями. Суд заарештував на 60 діб нерідних бабу й діда хлопчика, вдома в яких він перебував під час трагедії.

Фото: OBOZREVATEL

Підписуйтесь на наш канал telegram