У підрозділи морпіхів надійшло сучасне озброєння

У підрозділи української морської піхоти почали надходити зразки сучасного озброєння, які були передані у межах військово-технічної допомоги від Великобританії.

Підписуйтесь на нас у telegram

У бригадах морської піхоти розпочався курс інтенсивної підготовки розрахунків ПТРК NLAW та гранатометів M-141.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Генеральний штаб ЗСУ.

Морські піхотинці вивчають тактико-технічні характеристики цієї зброї, практично відпрацьовують різні тактичні елементи у ході оборонного бою, враховуючи при цьому особливості застосування даного типу озброєння.

Як зазначив командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль:

Сьогодні стоїть завдання, щоб кожен морський піхотинець, не залежно від військових звань та посад, знав основні ТТХ й міг застосувати ПТРК NLAW та гранатомет M-141.– Ми розуміємо, що це дуже ефективна та водночас проста у застосуванні зброя. Водночас у ході бою, можуть виникнути різні ситуації. Наприклад, оператор ПТРК може бути пораненим, тому кожен морський піхотинець, який опиниться поруч, має взяти до рук NLAW, навести на ціль та здійснити пуск”.

NLAW Next Generation Light Anti-tank Weapon – шведсько-британська переносна протитанкова керована ракета малої дальності. Комплекс розроблений компанією SAAB (Швеція). Має дальність стрільби до 800 м, вага — 12,5 кг. Час, необхідний для активації системи й відкриття вогню, становить 2 — 3 секунди.