У ПАРЛАМЕНТІ КАНАДСЬКОЇ ПРОВІНЦІЇ АЛЬБЕРТА ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

В генеральному консульстві України в Едмонтоні відбулись заходи з вшанування жертв геноциду українського народу 32-33 років 20 століття.

Запалили свічки Пам’яті та вшанували пам’ять жертв Голодомору-геноциду в Україні 1932-1933 років у стінах Парламенту  канадської провінції Альберта запалили, пише «Укрінформ» з посиланням на сторінку генерального консульства  України в Едмонтоні у Фейсбук.

В день пам’ять жертв сталінського геноциду українців до присутніх звернулися з промовами спікер парламенту Альберти Натан Купер, генеральний консул України в Едмонтоні Олександр Данилейко, депутати парламенту Альберти Джекі Армстронг-Гоменюк та Дерон Білоус, голова Альбертської провінційної ради Конгресу українців Канади (КУК) Орися Бойчук, українська громада Едмонтона.

Генеральний консул України в Едмонтоні Олександр Данилейко у своєму виступі наголосив про важливість збереження пам’яті та донесення правдивої інформації про Голодомор за кордоном, подякував уряду і парламенту Альберти за визнання в провінції Голодомору геноцидом українського народу.