У Національному музеї революції гідності проводять обшук

Про це стало відомо з офіційної сторінки музею в соціальній мережі

У той же час гендиректор музею Ігор Пошивайло на своїй сторінці повідомив, що крім співробітників поліції, обшук проводять співробітники СБУ. За його словами, в музей правоохоронці зайшли о 7 ранку.

Нагадаємо, 21 листопада в суботу – чергова річниця початку Революції Гідності.

Повідомлення від СБУ:

Служба безпеки України

До уваги представників ЗМІ

Служба безпеки України звертає увагу на те, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні у приміщенні Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, проводить Головне управління Національної поліції у місті Києві, під процесуальним керівництвом столичної прокуратури. Співробітники СБУ залучені слідчими для оперативного супроводу згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України.

Слідчі підозрюють посадовців меморіального комплексу у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта. Триває досудове слідство за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Задокументовано, що керівництво Музею уклало договори на майже 150 мільйонів гривень на роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам був перехований аванс у розмірі 80% від суми договору, що склало 111 млн грн.

Однак правоохоронці з’ясували, що у встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. Натомість більшість отриманих підрядником бюджетних коштів було витрачено не на цілі, які прописані у відповідних договорах.