[:ru]В Николаеве задержали преступную группировку во главе с депутатом от “Оппоблока”[:ua]У Миколаєві затримали злочинне угруповання на чолі з депутатом від “Опоблоку”[:]

Члени організації систематично протягом 2016-2017 років розкрадали бюджетні кошти. Затримано п’ять учасників злочинної групи.

[:ru]

В Николаеве задержаны несколько чиновников и заместитель руководителя фракции “Оппозиционный блок” в городском совете Игорь Копейка, по подозрению в хищении бюджетных средств.

“Сегодня вечером в Николаеве полицией и прокурорами задержаны с поличным члены преступной организации, руководителем которой является заместитель председателя фракции “Оппозиционный блок” Николаевского городского совета Копейка И.М. При участии своего сына Копейки М.И., помощника, двух руководителей подконтрольных ему предприятий в сфере ЖКХ “, – сообщил генеральный прокурор Юрий Луценко на своей странице в Facebook.

По информации генпрокурора, члены ОПГ, пытаясь скрыть свою преступную деятельность, были уличены при передаче взятки, в сумме 250 тысяч гривен, сотруднику прокуратуры. Который заблаговременно сообщил об этом своему руководству.

[:ua]

У Миколаєві затримано кількох чиновників і заступника керівника фракції “Опозиційний блок” у міській раді Ігоря Копійку, за підозрою у розкраданні бюджетних коштів.

“Сьогодні ввечері в Миколаєві поліцією та прокурорами затримано на гарячому членів злочинної організації, керівником якої є заступник голови фракції “Опозиційний блок” Миколаївської міської ради Копійка І.М. За участі свого сина Копійки М.І., помічника, двох керівників підконтрольних йому підприємств у сфері ЖКГ”, – повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією генпрокурора, члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабара, в сумі 250 тисяч гривень, співробітнику прокуратури. Який завчасно повідомив про це своє керівництво.

[:]