У морських і прибережних районах Чорного моря пройшли планові навчання ВМС України (фото)

До навчань було залучено корабельно-катерні тактичні групи, літаки, вертольоти, підрозділи артилерії та морської піхоти. Відпрацьовувались питання ведення розвідки, оборони узбережжя і портів, охорони судноплавства тощо.

У північно-західній частині Чорного моря проведено плановий комплекс навчань та тренувань з бойової готовності Військово-Морських Сил Збройних Сил України у взаємодії з підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України, повідомляє Кий-інфо з посиланням на пресслужбу ВМС ЗС України.

Серед іншого, під час виходу в море екіпажі кораблів та катерів національного флоту в складних умовах провели маневрування в строях та ордерах тактичних груп.

Здійснили практичні артилерійські стрільби по надводним цілям вдень і вночі та по береговим цілям,

а також в ході проведення навчання з висадки морського десанту на необладнану ділянку узбережжя.

Авіаційний компонент навчання в основному був представлений гелікоптерами морської авіаційної бригади, яка забезпечувала виконання завдань підрозділів морської піхоти та корабельно-катерної тактичної групи.

Екіпажі вертольотів після отримання завдання щодо знищення противника, здійснили пошук, бойове маневрування та ураження цілей практичними пусками некерованих ракет.

До участі в навчаннях долучився підрозділ, на озброєнні якого стоїть український мобільний ракетний комплекс з протикорабельними ракетами Р-360 Нептун.

Підписуйтесь на нас у telegram