У Міжнародний день протидії насильству презентували інформаційний артпроєкт “Це не гра”

Інформаційна кампанія зображує форми насильства у вигляді комп’ютерної гри, що підкреслює розмиття кордонів віртуального та реального світів. В алегоричній формі насильство змальовано у різних формах вираження – фізичне, сексуальне, психологічне (емоційне), економічне.

До дня протидії насильству щодо жінок, 25 листопада, на площі поруч із Національним музеєм історії України в Києві відкрили виставку інформаційного артпроєкту “Це не гра”. Організаторами стали українське представництво міжнародної організації White Ribbon (“Біла стрічка”) у партнерстві з Фондом Тетяни Рамус та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, а також Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

“На жаль, проблема насильства над жінками в сучасному світі все ще величезна. Звернути увагу на її масштаб та надати всі можливості для захисту постраждалих – місія кожної цивілізованої, демократичної країни. Такі інформаційні виставки дозволяють підвищувати обізнаність суспільства у темі, а саме в контексті того, які види насильства існують, куди можна звернутися по допомогу. І головне – усвідомити, що ти не наодинці і підтримка є”, – зауважив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Окрім привернення уваги, ще одне завдання інформаційної арткампанії – спонукати до дій.

Для тих, кому вигадані історії стануть знайомими, і вони потребуватимуть інформації чи допомоги, кампанія додатково міститиме покликання на перший мобільний застосунок WhiteRibbonUA – персональну “службу безпеки”, розроблену спеціально для захисту жінок та дітей від домашнього насильства. Додаток містить необхідні ресурси для допомоги та, у разі небезпеки, можливість повідомляти про надзвичайні ситуації відповідним органам.

Виставка триватиме з 25 до 29 листопада за адресою: вул. Володимирська, 2. Спеціальні інформаційні конструкції для розміщення артпроєкту було надано Національним музеєм Революції Гідності.

Як відомо, напередодні в Україні презентували першу мобільну платформу WhiteRibbonUA для захисту жінок та дітей від домашнього насильства.

“Біла Стрічка. Україна/White Ribbon.Ukraine” – українське представництво міжнародного громадського руху і найбільша у світі ініціатива чоловіків на підтримку жінок проти гендерно зумовленого насильства та дискримінації. Біла стрічка символізує особисту присягу ніколи не вчиняти, не замовчувати та не виправдовувати насильство щодо жінок.

Представництва цього міжнародного громадського руху існують у більш ніж 90 країнах світу. Діяльність руху в Україні забезпечує фонд Тетяни Рамус.

Фото: Укрінформ

Читайте нас у telegram