У міськраді Кривого Рогу обшуку у справі по розкраданню доріг

Податківці вилучають бухгалтерські, податкові документи та тендерну документацію.

Співробітники ДФС у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні проводять 6 обшуків у Кривому Розі та Дніпрі. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

Зазначається, що правоохоронці викрили колишніх службових осіб Криворізької міської ради в службовій недбалості, неналежному виконанні службових обов’язків, що завдало істотної шкоди державним чи громадським інтересам. Йдеться про розкрадання бюджетних коштів при ремонті понад двох сотень доріг, який фактично не виконувався.

“Обшуки проводяться в помешканнях колишніх посадовців та в приміщенні Криворізької міської ради з метою отримання документальних доказів вчинення кримінального правопорушення”, – зазначається в повідомленні.

Порушення стосуються періоду 2010-2020 років.

Як повідомлялося раніше, співробітники ДФС встановили факти розтрати службовими особами Криворізької міськради, разом із підконтрольними підрядниками, сотень мільйонів гривень бюджетних коштів.

Про підозру у вчиненні протиправних дій, пов’язаних із розкраданням у 2019-2020 роках коштів бюджету міста Кривий Ріг, слідчі ДФС повідомили двом особам з-поміж встановленої групи осіб – директору структурного підрозділу виконкому Криворізької міської ради та директору підприємства-підрядника.

Слідство триває.

Підписуйтесь на наш канал telegram