У Мінрегіоні вже розпочали підготовку до нового опалювального сезону

У Міністерстві розвитку громад та територій вже розпочали підготовку до нового опалювального сезону 2021/22 року.

У Дніпропетровській, Луганській, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях завершено опалювальний сезон станом на 16 квітня. Інші області перебувають у процесі сезонного припинення надання послуг теплопостачання. Розпочинаються активні роботи з підготовки до нового опалювального сезону 2021/22 року.

Питання вчасної та комплексної підготовки регіонів до нового опалювального сезону знаходиться під контролем Мінрегіону. Здійснюється щоденний моніторинг, фіксується поточна інформація для ефективної підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду“, – зауважила Наталія Хоцянівська, заступник Міністра розвитку громад та територій.

У зв’язку з завершенням опалювального сезону, станом на 16 квітня, з 19961 котельні, в роботі – 5531. Наразі з 81637 житлових будинків, опалюється – 12032. Серед 31521 об’єкта соціальної інфраструктури (дошкільні заклади, заклади освіти та охорони здоров’я) опалення здійснюється у 9220 закладах.

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій, 27 квітня під головуванням Наталії Хоцянівської, заступника Міністра розвитку громад та територій, відбудеться нарада з питань підсумків проходження опалювального сезону 2020/21 року, підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2021/22 року, обговорення проблемних питань та визначення шляхів для їхнього вирішення.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що у Києві розпочали відключати житлові будинки від опалення.