У МАРШРУТЦІ ТА АВТОБУСІ ЗРОСТЕ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ

Після січневого локдауну ціни на проїзд в громадському транспорті будуть 10-12 гривень?

Тарифи на пасажирські перевезення зростуть по всій Україні

З січня 2021 року значно підвищиться вартість проїзду у маршрутці та автобусі про це зазначається у сюжеті ТСН. Підвищення проїзду стосуватиметься громадського транспорту не тільки в столиці, а й по всій Україні.

Наразі вартість проїзду у столичних маршрутках становить 8 грн, а після січневого локдауну ціни в Києві можуть «підстрибнути» до 10-12 гривень. За прогнозами експертів, це буде в лютому-березні. А щоб люди не пересіли з маршруток на метро, тролейбуси, трамваї та великі міські автобуси, в Києві перевізники зараз оптимізують маршрути.

Планується зростання тарифів на пасажирські перевезення у Хмельницькому та Житомирі. Так  Хмельницькому наразі ціни одні з найнижчих в Україні. Проїзд у міському тролейбусі там коштує 3,5 гривні, у міському автобусі вдень – 5 гривень, після 20:00 – 6 гривень. За словами заступника Хмельницького міського голови Миколи Ваврищука зараз будуть нові розрахунки і вартість проїзду може сягнути 9 і 10 грн відповідно. 

Це є їхньою умовою виживання на ринку. Наразі вони будуть розрахунки і 9,10 грн. Звичайно міська рада не буде розглядати аж таке сильне здорожчання і ми розглядаємо всі розрахунки. і будемо приймати рішення щодо збільшення вартості проїзду в пасажирському транспорті в лютому місяці“, – зазначив Ваврищук

Подорожчає проїзд й у Житомирі до 9 гривень.  Зараз проїзд у маршрутках Житомира становить 8 грн.