[:ru]Во Львове увеличивается количество отравленных, их уже 66[:ua]У Львові зростає кількість отруєних, їх вже 66 осіб[:]

22 вересня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні було госпіталізовано 6 осіб з діагнозом - гостра кишкова інфекція.

[:ru]

Причиной отравления стало употребление рыбы горячего копчения, которая была приобретена в одном из торговых киосков на рынке “Привокзальный” во Львове.

На сегодняшний день количество пострадавших от вспышки инфекции выросло: всего заболело 66 человек, в том числе 7 детей, среди которых было госпитализировано 54 взрослых и 6 детей.

После проведения лабораторных исследований всем пациентам поставлен диагноз – сальмонеллез. Состояние пациентов, находящихся в стационаре – средней тяжести.

[:ua]

Причиною отруєння стало вживання риби гарячого копчення, яка була придбана в одному з торгових кіосків на ринку “Привокзальний” у Львові.

На сьогоднішній день кількість потерпілих від спалаху інфекції зросла: всього захворіло 66 осіб, в тому числі 7 дітей, серед яких було госпіталізовано 54 дорослих та 6 дітей.

Після проведення лабораторних обстежень всім пацієнтам виставлено діагноз – сальмонельоз. Стан пацієнтів, що перебувають в стаціонарі – середньої важкості.

[:]