У Львові за дозвіл на будівництво вимагали хабарі в особливо великих розмірах

Територіальне управління ДБР Львова виявили механізм вимагання неправомірної вигоди посадовими особами Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області за надання дозвільних документів на будівництво.

Затримано колишню працівницю Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, яка в якості посередника вимагала 20 тис. доларів США від представника будівельних компаній. Експосадовиця мала передати ці гроші чинним службовцям департаменту.

Чиновники оцінювали видачу дозвільних документів у розмірі від 1 до 10 дол. США за один квадратний метр будівництва. За ці гроші вони організовували видачу дозвільних документів на початок будівельних робіт та введення об’єктів нерухомості в експлуатацію після завершення будівництва.

Працівники ДБР задокументували й інший епізод отримання грошей затриманою у сумі 3 тисячі 690 доларів США, які вона передала чиновникам вказаного департаменту.

Проводяться невідкладні слідчі дії, обшуки за місцем проживання фігурантів.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Львівська обласна прокуратура, оперативний супровід – СБУ.