У ЛЬВОВІ СВЯЩЕННИК ПРИВАТИЗУВАВ ЦЕРКВУ

Тепер релігійна громада залишилась без храму, який же сама і збудувала

У Львові священик храму на Левандівці отець Павло Горуйко таємно привласнив  каплицю і незаконно захопив  земельну ділянку площею 0,28 га. Каплицю Павло Горуйко переписав на свою дочку, а земельну ділянку при церкві оформив в іпотеку на свого зятя, повідомляється у сюжеті каналу NTA.

Церква Святого Духа на вул. Суботівській, 15 донедавна належала до Української автокефальної православної церкви. Йдеться про каплицю площею 131,1 м², де проводяться богослужіння, та недобудовану церкву, фактично її фундамент, які б мали належати релігійній громаді церкви. Стверджується, що священик таємно приватизував храм ще у 2009 році. Віряни дізнались про це випадково, під час переходу церкви у ПЦУ, коли потрібно було перереєструвати святиню. Тепер віряни лишилися без церкви, яку самі ж і збудували. Священник оголосив церкву приватною власністю і встановив нові замки.

Між тим громада вже звернулась до суду, щоб визнати документ купівлі-продажу церкви недійсним. Тим часом правоохоронці проводять досудове розслідування та вже порушили кримінальну справу за статтею “шахрайство”.


Фото: Захід.нет