У Києві збували фальшиву іноземну валюту

Якість фальшивих банкнот є настільки високою та відповідає грошовим знакам, які знаходяться в офіційному обігу, що більшість спеціальних засобів перевірки не розпізнає підробку.

Київською міською прокуратурою спільно з СУ ГУ НП у місті Києві за матеріалами ДКІБ СБ України затримано двох чоловіків на збуті незаконно виготовленої підробленої іноземної валюти. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Група осіб, діючи у змові, придбали, перевезли та збули громадянину України 240 тисяч підроблених доларів США за ціною від 50 до 60% вартості від номіналу фальшивих банкнот. При цьому якість вказаних фальшивих банкнот є настільки високою та відповідає грошовим знакам, які знаходяться в офіційному обігу, що більшість спеціальних засобів перевірки не розпізнає підробку.

У ході слідства правоохоронці задокументували продаж на території міста Києва незаконно виготовлених коштів вказаними особами у три етапи.

Під час передачі третього траншу у сумі 230 тисяч підроблених доларів США чоловіків затримали “на гарячому”.

Наразі двом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 199, ч. 3 ст. 199 Кримінального кодексу України (зберігання, придбання, перевезення з метою збуту, а також збут незаконно виготовленої підробленої іноземної валюти, за попередньою змовою групою осіб, вчиненого повторно, в особливо великому розмірі). Причетність інших осіб встановлюється.

Тривають невідкладні слідчі (розшукові) заходи.

Підписуйтесь на наш канал telegram