У Києві затвердили порядок введення спецперепусток на громадській транспорт

Документ затверджує алгоритм введення перепусток на громадський транспорт, які можуть діяти на час обмежувальних заходів, встановлених для "червоної" зони адаптивного карантину

Київський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації затвердив порядок роботи інформаційно-телекомунікаційної системи управління спеціальними перепустками “Карантин”, повідомляє Кий-інфо з посиланням на рішення штабу.

Документ затверджує алгоритм введення перепусток на громадський транспорт, які можуть діяти на час обмежувальних заходів, встановлених для “червоної” зони адаптивного карантину. Тобто, спецперепустки можуть запровадити, якщо Київ повернеться до зони з найжорсткішими карантинними заходами.

При цьому введення спецперепусток не буде автоматичним, для цього потрібне окреме рішення Київської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про переведення громадського транспорту в режим спеціальних перевезень.

Спеціальні перепустки діятимуть на існуючих транспортних або соціальних (у випадку з пільговиками) картах. При цьому роботодавці мають зареєструватися на сайті системи “Карантин”, подати заявки з інформацією про ПІБ своїх працівників і номери їх транспортних або соціальних карт.

Поповнення цих карт буде працювати в звичайному режимі.

Власникам спеціальних перепусток забороняється передавати свої транспортні карти іншим особам.

Інші електронні квитки, які не є носіями спецперепусток, будуть деактивовані на час “червоної” зони. Також не будуть працювати електронні квитки у вигляді QR-кодів, в тому числі й на паперовому носії. 

Читайте нас у telegram