У Києві вихідці зі Сходу виготовляли фальшиві долари та євро

Підробки друкували на якісному папері з імітацією деяких елементів захисту, і навіть штучно «зістарювали». Готові фальшиві банкноти зловмисники збували по всіх регіонах України за 30% від їх номінальної вартості.

У Києві затримала фальшивомонетників: кілька років злочинці збували підроблену валюту. Спецпризначенці затримали організатора злочинного угруповання, яке займалось виготовленням і збутом підроблених грошей.

Фальшивки зловмисники «друкували» протягом кількох років. За попередніми даними слідства, до складу групи входило 4 вихідців з країн Близького Сходу. Ділки виготовляли сто доларові купюри, банкноти по 100 та 200 євро, 200-гривневу вітчизняну валюту.

Підробки друкували на якісному папері з імітацією деяких елементів захисту, і навіть штучно «зістарювали». Готові фальшиві банкноти зловмисники збували по всіх регіонах України за 30% від їх номінальної вартості, приховуючи у посилках.

«Клієнтська база» учасників угруповання складалася як з іноземців, так і зі співвітчизників. Під час обшуку у помешканні одного з учасників угруповання правоохоронці виявили кліше, обладнання для виготовлення підробок та гроші, отримані від збуту фальшивок.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання судом міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, інформує СБУ.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших членів угруповання. Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.