У Києві відкрили стенд з Прапором Незалежності України

Відкриття стенду перед будинком парламенту відбулося вперше за 30 років.

На Площі Конституції перед будівлею Верховної Ради відбулося урочисте відкриття стенду з Прапором Незалежності України. Церемонію проводили за участі Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.


На початку церемонії прокрокувала почесна варта. Пролунав державний гімн України. До того ж до церемонії залучили та дітей-вихованців табору “Артек”, які пізніше мають відвідати екскурсію у Верховну Раду.


До 24 серпня прапор буде розташований на Площі Конституції біля Верховної Ради, де з ним зможуть ознайомитися всі охочі. У День Незалежності його внесуть до будівлі парламенту діти, які перемогли в конкурсі відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни».


24 серпня 1991 року група народних депутатів, серед яких були В’ячеслав Чорновіл, Микола Поровський, Іван Заєць, Ярослав Кендзьор, Ігор Деркач, Володимир Крижанівський та інші внесли прапор Незалежності України до зали пленарних засідань. З нагоди 10-ї річниці незалежності України Прапор Незалежності був розміщений як реліквія у вітрині на другому поверсі будівлі Верховної Ради.


Традиційно під час урочистих засідань з нагоди державних свят Прапор Незалежності України символічно вносять до зали пленарних засідань Верховної Ради народні депутати, які були безпосередніми учасниками ухвалення «Акта проголошення незалежності України».

Джерело: Укрінформ