У Києві відбудеться батл стартаперів

Вперше командам космічної акселерації доведеться побувати у справжньому батлі: пройти краш-тест власних проєктів разом з іншими стартапами країни, - про це пишуть організатори.

Зіркові війни стартаперів: команди USF Acceleration 1.0 — 1991 Open Data Incubator проти українських стартапів.

Чи зможуть новачки перевершити конкурентів? З ким доведеться змагатися? Хто з команд стане на крок ближче до сузір’я Єдинорога?

Ви: – технологічний стартап з індустрії big data / eGoverment / штучний інтелект / безпека / охорона здоров’я / освітні технології / медіа / торгівля / енергетика та екологія.
– знаходитесь на стадії pre-seed або seed
– маєте робоче рішення або MVP


Тоді запрошуємо до участі! Запітчіть проєкт і покажіть, хто є справжньою зіркою! Формат івенту: 5 хвилин пітчу + 10 хвилин Q/A для кожного стартапу + нетворкінг. Захід проводиться офлайн.
Дедлайн реєстрації: 5 серпня

Програма реалізується за підтримки Ukrainian Startup Fund.

Два місяці тому відважні українські стартапи відправилися у космічну одіссею — USF Acceleration 1.0 — 1991 Open Data Incubator.За кілька тижнів вони вперше побувають у справжньому батлі — пройдуть краш-тест власних проєктів.

Ви технологічний стартап на стадії pre-seed або seed з робочим рішенням або MVP? Чекаємо на ваші заявки за лінком forms.gle/wrsgEX33mUMfkVq77

Зіркове змагання відбудеться 11-го серпня в офлайні у Києві. Полетіли! 🚀
https://www.facebook.com/events/983474862482543