У Києві учасниця хресного ходу УПЦ Московського патріархату розгорнула прапор Росії

Учасники ходи назвали провокатором жінку, яка розгорнула прапор Росії біля Кабміну України

Під час хресного ходу, який в Києві організувала Українська православна церква Московського патріархату з нагоди 1030-ї річниці хрещення Київської Русі, одна з учасниць розгорнула прапор РФ, пише Gordon.ua з посиланням на УНІАН.

Інцидент стався на вулиці Грушевського біля будівлі Кабміну. Після того як жінка дістала прапор, навколишні почали називати її провокатором. Потім до неї підійшов поліцейський і попросив заховати російський триколор, який вона несла догори дригом. Також в колоні був помічений чоловік, який ніс фотографію з зображенням глави Російської православної церкви патріарха Кирила.

Нагадаємо, 27 липня в Києві відбувся хресний хід, який почався з урочистого молебню на Володимирській гірці. Його провів предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій. Після цього віруючі пройшлися центральними вулицями Києва до Києво-Печерської лаври. Трьох людей затримали за підозрою в підготовці провокацій. В УПЦ МП заявили, що в ході брали участь 25 тис. осіб, в поліції нарахували приблизно 20 тис. учасників.