У Києві пройшли зйомки китайського детективного серіалу “Золоте око”

Києво-Печерська Лавра, Межигірря, Золоті ворота та Пасаж - основні знімальні майданчики у столиці.

Ані поривчастий вітер, ані дощі, ані рясні снігопади не завадили знімальній групі з Китаю у складі більше 100 чоловік під керівництвом відомого китайського режисера Ліни Нана працювати над серіалом “Золоте око” у Києві. Серіал знімається для найбільшої у Китаї онлайн теле- та відеоплатформи iQIYI.

Головну роль виконує учасник популярної корейсько-китайської К-Рор групи “ЕХО” Чжан Ісін (Лей). Айдол на певний час припинив спільні виступи з основним складом “ЕХО” через напружений знімальний графік та працю над “Золотим оком” по всьому світу.

Фото: Дмитро Овечкін

І хоч назва серіалу співзвучна з одним з фільмів “бондіани”, сюжет у нього зовсім інший. Головний герой, працівник ломбарду на ім’я Лей, після аварії виявив у себе надздібності – він може визначати справжність антикваріату. Ну а далі варто лише міркувати, які пригоди чекають головного героя.

Як заявив директор однієї з ведучих компаній «UIMC» Лю Юйдань, який є приймаючою українською стороною, “переговори з проведення зйомок в Україні тривали більше ніж півроку. Спочатку зйомки планувались у Європі”.

“Головними аргументами, які таки переконали китайську групу знімати в Україні, стали неймовірно красиві та унікальні історичні місця, а також бажання отримати досвід співробітництва з українськими партнерами”, – додав організатор кіновиробництва Дмитро Овечкін.

Прем’єра серіалу “Золоте око” у Китаї заплановала на літо 2018 року, а у 2019 детективна драма вийде на одному з українських телеканалів.