У Києві продавці залишили гору нерозпроданих ялинок

Зазначається, що на деревах не було чіпів і штрих-кодів, які є обов'язковими для реалізації на офіційних точках продажів і ярмарках. Це говорить про те, що ялинки могли продавати нелегально, і зрубані вони незаконно.

У Києві продавці ялинок після Нового року залишили гору нерозпроданого товару, високі ціни на який тримали до кінця, просто на землі та поїхали. Прибирати хвойні дерева з такого “звалища” будуть тепер комунальники. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на телеграм-канал “Типовий Київ”.

Ялинки були залишені на місці стихійної торгівлі на вулиці Андрія Малишка в Дніпровському районі столиці недалеко від станції метро “Дарниця”.

Як видно на знімках, на землі за огорожею лежать досить великі, пухнасті зелені ялинки.

Вартість таких хвойних красунь продавці, очевидно, ніяк не бажали спускати, щоб розпродати весь товар до початку свята, і “гнули захмарні ціни” до останнього. І ось чим це закінчилося.

“Вирішили, що вже нічого не продадуть та навіть не постаралися прибрати за собою. Варвари і мародери, тут більше нічого не скажеш”, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, що в Києві з 4 січня запрацюють пункти утилізації ялинок, де дерева подрібнюють на тріску, яка використовується для мульчування лунок вічнозелених рослин. Вже з’явилася карта та перелік адрес таких пунктів утилізації ялинок у столиці.

Читайте нас у telegram